Pranie na telefon – oszczędność czasu czy strata pieniędzy?

Pranie na telefon to idealna usługa pralni chemicznej, które pozwala na znaczną oszczędność czasu, energii i nerwów. Jest jednak nieco bardziej kosztowna niż standardowe czyszczenie w pralni chemicznej. Jednak, gdy przyjrzymy się bliżej całemu procesowi i zestawimy koszty z kosztami prania domowego z ewentualnym ryzykiem uszkodzenia rzeczy, to być może okaże się, że pranie na telefon staje się także pewną oszczędnością finansową.

Każdy z nas posiada w swojej szafie odzież, który jest na tyle delikatna, że obawiamy się zaryzykować jej prania w domowej pralce automatycznej. Tego typu odzieżą są męskie garnitury, kobiece suknie balowe i wieczorowe, a także kaszmirowe i jedwabne sweterki oraz bluzeczki.

Ponadto, bywa też, że w związku z feralnym zbiegiem okoliczności nasza odzież zostanie zniszczona i powstanie plama, której niezwykle ciężko jest się pozbyć. Podstawowe środki czystości dostępne w sieciach sklepów z chemią domową nie zawsze są na tyle skuteczne by uporać się z plamą. A zbyt częste ich stosowanie może spowodować nieodwracalne uszkodzenia na odzieży.

Dlatego warto wówczas skorzystać z pomocy profesjonalnej obsługi pralni chemicznej, która w odpowiedni, określony przez producentów na metce, sposób potraktuje ubrania. Pranie na telefon to również profesjonalne czyszczenie w pralni chemicznej, które dodatkowo przebiega znacznie sprawniej i bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy do placówki.

Decydując się na usługę prania na telefon oszczędzasz wiele. Wystarczy, że zadzwonisz do pralni EBS, ustalisz ilość rzeczy, stopień ich zabrudzenia i ustalisz dogodny termin i godzinę na odbiór. Wówczas specjalnie wysłany do Ciebie kurier odbierze brudną odzież i przekaże ją w ręce profesjonalnej obsługi pralni chemicznej.

W pralni Twoja odzież zostanie podzielona w zależności od wrażliwości materiału i poddana działaniu czyszczenia “na sucho” przy pomocy specjalistycznych i innowacyjnych maszyn oraz skutecznych detergentów, które nie zniszczą tkanin. Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonej obsługi, która pilnuje, aby cały proces przebiegał bez żadnych problemów.

Po efektywnym wyczyszczeniu odzieży, zostaje ona poddana prasowaniu, aby trafiła w Twoje ręce czysta, pachnąca i gotowa do ponownego noszenia. Gotową paczkę przyniesie Ci kurier pod same drzwi, oczywiście o ustalonej wcześniej dacie i godzinie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *