Gry lotto – kiedy losowania?

Wielu graczy lotto z utęsknieniem czeka na godzinę 14. 00, a także na godzinę 21. 40. Powód jest prosty: to właśnie o tej porze zaczynają się losowania gier lotto. Warto jednak pamiętać, że o godzinie czternastej pojawiają się tylko niektóre losowania. W jaką grę lotto należy zagrać, jeśli chce się szybko zobaczyć wynik typowania?
Najszybszą grą pod wymienionym względem jest keno. Losowania odbywają się co cztery minuty, dlatego tę grę wybierają osoby, które nie chcą zbyt długo czekać na wynik. Wiele osób jednak, głównie ze względu na oczekiwanie wyższej wygranej, decyduje się na inne gry.

 
Gry, których losowania odbywają się dwa razy dziennie to Multi Multi, Kaskada oraz Super Szansa. Jeśli nawet to jest dla kogoś zbyt częste, może zdecydować się na dużego lotka lub grę eurojackpot. Duży lotek losowany jest trzy razy w tygodniu, natomiast eurojackpot tylko raz.
W przypadku wszystkich gier lotto wyniki losowania można sprawdzić w internecie oraz w kolekturach. Można również oczekiwać na losowanie transmitowane przez telewizję lub internet i sprawdzać wyniki na bieżąco. Ta ostatnia metoda jest jak na razie najszybsza.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *